AKMENS MASĖS STALVIRŠIAI

Akmens masės stalviršiai

Priekinės briaunos pavyzdžiai

Akmens masės briaunaTipas 1

Akmens masės briaunaTipas 3

Akmens masės briaunaTipas 5

Akmens masės briaunaTipas 7

Akmens masės briaunaTipas 9

Akmens masės briaunaTipas 11

Akmens masės briaunaTipas 2

Akmens masės briaunaTipas 4

Akmens masės briaunaTipas 6

Akmens masės briaunaTipas 8

Akmens masės briaunaTipas 10

Virtuvė - vienas iš kambarių, kuriame praleidžiame nemažai laiko, todėl ypač svarbu, kad ji būtų gerai ir patogiai įrengta. Virtuvėje turėtų būti patogu gaminti ir malonu valgyti, ją turėtų būti išvalyti. Svarbu pabrėžti, kad kuo kokybiškesnės medžiagos, naudojamos baldams ir apdailai, tuo mažiau laiko prireikia jų priežiūrai ir remontui.

Stalviršių gamyboje naudojamos Corian ir Montelli medžiagos

Įmonės siūlomi stalviršiai gaminami iš Corian ar Montelli dirbtinio akmens masės. Šios medžiagos patikimos ir ilgaamžiškos, o gaminiai iš jų - praktiški, estetiški, bei suteikiantys jaukumo.

Corian stalviršiai yra atsparūs drėgmei, todėl yra tinkami ne tik virtuvės paviršiams, bet dažnai pasirenkami ir vonios apdailai. Dirbtinis akmuo labai lengvai valomas, kadangi medžiaga yra vienalytė, nuvalius su valymo priemone ant jos nelieka nešvarumų ir bakterijų.

Gydymo įstaigose labai svarbu užtikrinti paviršių sterilumą, nes vienas iš užkrečiamų ligų plitimo būdų yra plitimas per paviršius. Naudojant dirbtinį akmenį gydymo įstaigų interjere, sumažinama rizika, jog paviršiaus nepavyks visiškai dezinfekuoti.

Corian stalviršiai yra brangesni, nes, lyginant su Montelli, Corian medžiaga yra atsparesnė drėgmei ir cheminių priemonių naudojimui. Montelli medžiaga – pigesnė alternatyva, kuri leidžia sutaupyti. Ruošdami pasiūlymą, visuomet stengiamės parinkti geriausią rezultatą už užsakovui priimtiną kainą.

Individualių stalviršių gamyba

Stalviršiai gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Išsiaiškinami kliento poreikiai, aptariama kokie baldai ir technika bus integruoti, pasirenkama medžiaga, tekstūra ir spalvos. Tuomet pradedamas gaminimo ir montavimo procesas.

Stalviršiai sujungia visą virtuvės įrangą ir techniką į vientisą paviršių: montuojama kriauklė, čiaupas, orkaitė, įkomponuojama indaplovė, taip sukuriamas harmoningas virtuvės interjeras.

Pageidaujant klientui, mes taip pat galime pasiūlyti gaminius iš panašių į Corian® medžiagų: Montelli®, Staron®, Hanex®, Hi-Macs® ir kt.