STALVIRŠIAI - VIRTUVĖS STALVIRŠIAI

Stalviršiai

Priekinės briaunos pavyzdžiai

BriaunosTipas 1

BriaunosTipas 3

BriaunosTipas 5

BriaunosTipas 7

BriaunosTipas 9

BriaunosTipas 11

BriaunosTipas 2

BriaunosTipas 4

BriaunosTipas 6

BriaunosTipas 8

BriaunosTipas 10

Virtuvė - vienas iš kambarių, kuriame praleidžiame nemažai laiko, todėl ypač svarbu, kad ji būtų gerai ir patogiai įrengta. Virtuvėje turėtų būti patogu gaminti ir valgyti bei lengva ją išvalyti. Svarbu pabrėžti, kad kuo kokybiškesnės medžiagos, naudojamos baldams ir apdailai, tuo mažiau laiko prireikia jų priežiūrai ir remontui.

Stalviršių gamyboje naudojamos Corian ir Montelli medžiagos

Įmonės siūlomi stalviršiai gaminami iš Corian ir Montelli medžiagų. Šios medžiagos patikimos ir ilgaamžiškos, gaminiai iš jų - praktiški, estetiški, bei suteikiantys jaukumo.

Corian ir Montelli medžiagos yra atsparios drėgmei, todėl jos yra tinkamos ne tik virtuvės ir kitų patalpų stalviršiams, bet dažnai pasirenkamos ir vonios apdailai. Dirbtinis akmuo labai lengvai valomas, kadangi medžiaga yra vienalytė, nuvalius su valymo priemone ant jos nelieka nešvarumų ir bakterijų.

Gydymo įstaigose labai svarbu užtikrinti paviršių sterilumą, nes vienas iš užkrečiamų ligų plitimo būdų yra plitimas per paviršius. Naudojant dirbtinį akmenį gydymo įstaigų interjere, sumažinama rizika, jog paviršiaus nepavyks visiškai dezinfekuoti.

Stalviršiai iš Corian medžiagos būna brangesni, nes, lyginant su Montelli, Corian medžiaga yra atsparesnė drėgmei ir cheminių priemonių naudojimui. Montelli medžiaga – pigesnė alternatyva, kuri leidžia sutaupyti. Ruošdami pasiūlymą, visuomet stengiamės parinkti geriausią rezultatą už užsakovui priimtiną kainą.

Individualių stalviršių gamybos galimybės

Stalviršiai gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Išaiškinami kliento poreikiai, aptariama kokie baldai ir technika bus integruoti, pasirenkama medžiaga, tekstūra ir spalvos. Tuomet pradedamas gaminimo ir montavimo procesas.

Stalviršiai sujungia visą virtuvės įrangą ir techniką į vientisą paviršių: montuojama kriauklė, čiaupas, orkaitė, įkomponuojama indaplovė, taip sukuriamas harmoningas virtuvės interjeras.

Pageidaujant klientui, mes taip pat galime pasiūlyti gaminius iš panašių į Corian® medžiagų: Montelli®, Staron®, Hanex®, Hi-Macs® ir kt.