DIRBTINIS AKMUO IR GAMINIAI

Dirbtinis akmuo paviršiams

Dirbtinis akmuo atrodo estetiškai ir teikia daug dizaino galimybių: iš jo galima formuoti lenktas formas, apvalintus kampus, yra didelis spalvų pasirinkimas, todėl tokie paviršiai lengvai derinami prie kitų baldų. Dirbtinio akmens stalviršiai gali būti naudojami įvairios paskirties patalpose: butuose, viešosiose įstaigose, biuruose. Dirbtinis akmuo puikiai tinka virtuvėje, vonioje, apdailos detalėms ar sienų paviršiams. Individualūs sprendimai gali būti įgyvendinami gaminant unikalias stalviršių formas ir pasitelkiant plačią dirbtinio akmens spalvų paletę.

Dirbtinio akmens paviršių gamybos technologija leidžia projektuoti ir įgyvendinti įvairiausių konstrukcijų stalviršius, sujungiant skirtingose plokštumose sumontuotus dirbtinio akmens paviršius praktiškai nematomomis jungimo siūlėmis. Jei stalviršio projektas yra gerai apgalvotas ir kokybiškai įgyvendintas, jis gali tapti pagrindiniu interjero dizaino akcentu.

Dirbtinio akmens stalviršiai vertinami dėl patogios, lengvos jų priežiūros - stalviršio paviršiuje nėra nė vienos siūlės, kurioje gali kauptis nešvarumai.

Pagrindinės dirbtinio akmens savybės:

  • Atsparūs įbrėžimams
  • Lengvai atnaujinami ir valomi
  • Atsparūs karščiui
  • Didelės galimybės formuojant įvairias stalviršių formas
  • Atsparūs chemikalams
  • Stalviršiai neturi sujungimų
  • Platus spalvų pasirinkimas
  • Gerai dera su įvairiomis kitomis medžiagomis interjere
  • Neįgeria drėgmės, skysčių, todėl nelieka dėmių ir negali daugintis bakterijos

Dirbtinio akmens masės paviršiai virtuvėje ir vonios kambaryje

Dirbtinio akmens masės pritaikymas virtuvėje ir vonios kambaryje – tai stalviršiai, integruotos kriauklės bei sieniniai paviršiai. Higieniška, lengvai valoma medžiaga puikiai įgyvendins tiek klasikinio, tiek labai modernaus stiliaus virtuvės ir vonios dizaino sprendimus.

Dirbtinio akmens panaudojimas kitose erdvėse

Iš dirbtinio akmens gali būti gaminami ne tik stalviršiai, bet ir įvairių formų baldai bei kiti gaminiai. Jų priežiūra nereikalauja daug laiko ir jėgų, juos lengva atnaujinti. Dirbtinio akmens gaminius galima naudoti įrengiant individualias ar įvairias visuomenines ir komercines erdves.

Abipusis bendradarbiavimas

Jei turite klausimų, ar negalite apsispręsti – kreipkitės, atsakysime į visus klausimus ir padėsime rasti optimalų problemos sprendimą. Kartu sukursime jaukų ir funkcionalų patalpų interjerą.