INTERJERO DIZAINAS

Nestandartiniai baldai

Interjero dizainas – dizaino sritis, susijusi su viskuo, kas yra vidinėje pastato erdvėje: sienos, langai, durys, apdaila, tekstūra, apšvietimas, apstatymas ir baldai. Interjero dizaineriai naudoja visus šiuos elementus siekdami klientui sukurti funkcionalią, saugią ir estetiškai malonią aplinką.

Interjero dizainas yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis - su juo susiduriame namuose, darbe, viešuosiuose įstaigose – visur, kur beeitume, todėl svarbu, kad interjeras būtų jaukus, patogus, funkcionalus ir atitiktų poreikius.

Interjero dizainas sukuria pirmą įspūdį apie erdvę vos įėjus, sužadina emocijas ir gali nulemti, ar norime pasilikti.

Interjero dizainerio vaidmuo

Interjero dizaineriui atitenka svarbus vaidmuo – išsaugoti erdvę, tinkamai įvertinti visus privalumus ir trūkumus, maksimaliai išnaudoti galimybes bei pasiūlyti geriausią sprendimą. Sėkmingas interjero dizaino sprendimas gali būti tik tuomet, kai gerai apsvarstomi kliento poreikiai ir galimybės. Tinkami sprendimai net mažiausią patalpą gali paversti jaukiu būstu.

Siekiant būstą paversti jaukiu ir praktišku, užsakovas ir dizaineris turėtų glaudžiai bendradarbiauti. Tik esant pagarbai ir pasitikėjimui tarp šių dvejų šalių galima pasiekti kokybišką rezultatą.

Interjero dizaino tendencijos nuolat kinta, todėl norint įsirengti jaukų būstą nebūtina vaikytis naujausių madų. Kita vertus, naujos interjero tendencijos gali įkvėpti naujoms idėjoms.