NESTANDARTINIAI BALDAI

Nestandartiniai baldai

Įmonė UAB “Acrylic Stone” užsiima korpusinių ir nestandartinių baldų gamyba, taip pat siūlo interjero dizaino paslaugas.

Nestandartiniai baldai – tai išskirtinio dizaino, pritaikyti konkretiems poreikiams ir konkrečiai vietai baldai.

Baldai jaukiems namams

Jaukių namų kūrimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Kai būsto plotas nedidelis, tampa svarbu maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Standartiniai baldai gali užimti daug vietos ir būti nepraktiški. Tokiu atveju nestandartiniai baldai tampa puikiu sprendimu.

Taip pat nestandartiniai baldai dažnai pasirenkami tiesiog todėl, kad norisi ko nors individualaus, išskirtinio. Užsakant baldus individuliai, galima lengvai juos priderinti prie jau esamų baldų ir savo poreikių.

Galimybė baldus susikurti patiems

Tarp standartinių baldų labai sunku rasti būtent tai, kas jums patiktų ir atitiktų jūsų poreikius. Baldai gali būti per dideli, netinkamų spalvų arba tiesiog nefunkcionalūs. Tuomet telieka sukti galvą, kur gi rasti tai, ko reikia būtent jums. UAB “Acrylic Stone” siūlo Jums patiems susikurti svajonių baldus. Žinoma, UAB “Acrylic Stone” profesionalai įdėmiai išklausys visus Jūsų poreikius bei pageidavimus ir padės sukurti interjero dizainą ar suprojektuoti nestandartinius baldus, taip pat patars, kokias medžiagas ir spalvas geriau rinktis. Mūsų profesionalūs darbuotojai padės jums susikurti tinkamiausius baldus.

Nestandartiniai baldai užkariauja ne tik namus

Nestandartiniai baldai populiarėja ne tik gyvenamosiose, bet ir visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose. Tiek vietose, kuriose susirenka daug žmonių, tiek ten, kur žmonių srautas mažas, gali būti patogiausia rinktis nestandartinius baldus. Kartais įmonės, kurios užsiima kūrybine veikla, taip pat pageidauja įrengti savo biurą netradiciškai, kitaip nei įprasta. Tokias atvejais geriausias sprendimas yra individualus interjero dizainas ir nestandartiniai baldai.

Netradicinių baldų gamybos procesas

Baldų projektus bendradarbiaudami su Jumis ruošia dizaineriai. Vėliau specialistai išmatuoja patalpas, kuriose bus įrengiami baldai. Tuomet dar patikslinami funkciniai ir dizaino sprendimai, aptariamos baldų medžiagos, apdailos elementai ir spalvų deriniai.

Kiekviename baldų gamybos procese dirba savo srities specialistai, naudojama naujausia technika ir kokybiškos medžiagos. Visiems nestandartiniams baldams suteikiama garantija. “Acrylic Stone” tikslas yra džiuginti savo klientus kokybišku darbu ir baldais, atitinkančiais kiekvieno poreikius.