Apie medžiagas

Corian medžiaga

Corian – dirbtinis arba akrilinis akmuo, lietas marmuras ar granitas. Šios grupės medžiagos dar vadinamos  “solid surface” (ang. vienalytis paviršius).  Corian išrado JAV koncernas DuPont, kuris iki šiol neužleidžia pasaulinio lyderio pozicijų, atrasdamas naujų Corian medžiagos panaudojimo sričių ir galimybių.

Corian yra gaminama iš natūralių mineralų, akrilo dervos ir spalvinių pigmentų, nenaudojant jokių sveikatai pavojingų ar alergiją sukeliančių medžiagų.

Corian yra kieta medžiaga, tačiau tolygiai įkaitinus visą paviršių, tampa lanksti lyg minkšta oda ar guma. Naudojant specialias technologijas ir įrenginius, galima gaminti įvairiausių formų ir pavidalų kūrinius.

Paviršiai būna lygūs, besiūliai ir todėl lengvai valomi – būtent tai, ko reikia tiek namuose, tiek ir bet kurioje įmonėje ar įstaigoje. Medžiaga yra vienalytė, jos struktūra - beporė, todėl skysčiai ir bakterijos neįsigeria. Corian naudojimas medicinos srityje yra sertifikuotas, o tai reiškia, kad medžiaga atitinka aukščiausias higienos normas bei standartus.

Staron

Staron yra kieto paviršiaus Lotte Advanced Materials prekės ženklas iš Korėjos. Korėjoje praminta aukščiausios klasės dirbtinio akmens linija, Staron, žadama, bus optimali naujos kartos medžiaga kuriant interjero dizainą.

Staron kietas paviršius buvo kuriamas nuo 1992 m. su įvairių spalvų, kad atitiktų bet kokius dizaino poreikius. Su daugybe išskirtinių privalumų, Staron dirbtinis akmuo yra plačiai naudojamas vidaus ir išorės reikmėms gyvenamosiose ir komercinėse patalpose.

Staron turi įvairių spalvų ir daug produktų linijų: Supreme, Solid, Sanded, Aspen, Pebble, Quarry, Crystal, Metallic, Tempest, Evermoin. (daugiau informacijos rasite oficialioje Staron svetainėje).

HI-MACS®

HI-MACS® – dirbtinis, lietas akmuo, akrilo, mineralinių medžiagų ir natūralių pigmentų mišinys, atitinkantis aukščiausius kokybės standartus.

HI-MACS® puikiai žinoma gamykla Europoje, įgyvendinusi daug įvairių privačių ir komercinių projektų su Marcel Wanders, Karim Rashid, Zaha Hadid ir kitomis studijomis (Not Only White, Baths by Clay ir t. t.).

Veiklos DNR – profesionalus požiūris į Klientą, kasmetinės rinką stebinančios naujos kolekcijos, didelis profesionalių baldų gamintojų tinklas. Savybės, kurios kiekvienais metais leidžia džiaugtis puikiais atsiliepimais ir pasiekimais.

Daugiau informacijos: www.himacs.eu